..Žij svůj sen...

moje maličkost

Půl roku a všechno je jinak

21. ledna 2012 v 13:29 | Janča
Když si vzpomenu na ,,problémy",které jsem řešila v červnu musím se smát. Od té doby se změnil ze základů můj život. Prožila jsem zklamání, ztratila jsem pár přátel, kteří jsou ,,uchucený" muzikálama, stejně jako já, nevím co se stalo s tehdejšími spolužáky. Vyšla jsem se zdvyženou hlavou z problémů, které bych nehledala ani v tom nejstrašidelnějším snu.
Dneska mám nové spolužáky, které jsem si oblíbila a i přes mojí pětku z ekonomiky v angličtině neztrácím optimismus a není dne kdy bych nedostala záchvat smíchu. Muzikály si ještě víc užívám s opravdovými zlatíčky a hlavně žiju na plno.

ps:Vím, že jsem zanedbávala tento blog, ale musela jsem opravit známky, začnu se učit pravdielně a díky tomu budu aktualizovat často a pravidelně. Doufám, že se vám moje články čtou lépe a lépe.

mám volno 4 dny

16. listopadu 2011 v 17:36 | Janča
Ahoj, hlásím se vám s užasnou náladou, má volno....4 dny...Já se přiznám, že první dva dny věnuju hlavně učení (protože nechci propadat..), cvičení (doufám, že se k tomu dokopu :D), spaní (zívám, zívám, zívám :D) a v poslední řadě (co vás asi zajímá nejvíc) se budu věnovat blogu....:) Už se mooc těším, až si pořádně pročtu články nejenom mích sb...Dále bych se chtěla omluvit, že jsem nepřidávala....ale tedka facticky nestíhám..
V sobotu bych měla jít na sraz divadel DB a DH, tak doufám, že mě mamka pustí :)
užijte si volno :)
Janča

ps: mužete očekávat v blízské době kontrolu sb :)

 
 

Reklama