..Žij svůj sen...

Monika Absolonová

Monika Absolonová - Princezna ze mlejna

23. prosince 2011 v 18:37 | Janča
Dneska ráno, jsem se pokoušela naladit na tu správnou vánoční náladu, pustila jsem si televizi, listuju, listuju a co nevidím? Princeznu ze mlejna, v tu chvíli mi vůbec nedošlo koho tam uvidim, ale s radostí jsem začala sledovat...najednou vidím užasnou čarodějnici, nad kterou se pokaždé zasměju nebo alespon pousměju a až dnes mi došlo, že celé ty roky obdivuju Moniku Absolonovou, kterou mám hrozně ráda i v muzikálech...

Dneska ráno jste mohli vidět první díl na primě, ale viděla jsem teďka ukázky na ČT1 na tuto pohádku, tak možná stihnete i začátek...Přeji Veselé Vánoce ♥

Blend - Monika Absolonova

22. prosince 2011 v 14:24 | Janča
Mám pro vás blend s Mončou Absolonovou, při kopírování prosím použij zdroj (db-rock-sd.blog.cz)


Jak se líbí?

Monika Absolonová - Slavík

26. listopadu 2011 v 15:17 | Janča
Ahoj, taky jako já držíte palce naší hvězde Monče? Vím, že nemá moc šancí vzhledem k tomu, že náš národ nerad změny, ale přece jenom naděje tam je (kdyby skončila aspon na 3.místě..)

tak já se jdu učit a uklízet, abych ty nervy něčím sklidnila (nemužu mezi lidi, protože jsme byla skoro tyden nemocná..a už mi to leze na hlavu..)

Monika Absolonová - zpomínka na Kleopatru

6. listopadu 2011 v 18:40 | Janča
Od včerejška čtu různé články s alternacemi Kleopatry, kde to Gabině Gunčíkové moc nesluší a prostě i v tom ostatním to není to, to ono....To co to bylo u Moniky Absolonové...už jsem vám tu dávala video z Kley, tak dneska přidám pár fotek :))

zdroj fotky - karaoketexty.cz

Monika Absolonová - Ted královnou jsem já

31. října 2011 v 16:47 | Janča
Mám tady pro vás něco jako videoklip písně Ted královnou jsem já....Tuto písen nezazpívá jen tak někdo, ale Monča to zvládá s noblesou, bude se mi stýskat po její Kleopatře..komu ne? :)

 
 

Reklama