..Žij svůj sen...

Radka Fišarová

Radka Fišarová má syna

30. prosince 2011 v 8:44 | Janča
Radce se narodil 27.12.2011 ve 13:12 syn Oskar (2.66 kg a 47cm). Oba jsou v pořádku a já jim přeju do života hodně společné radosti, zdravý a štěstí.

(informaci mám z oficialni stránky Radky..)

oficiální stránky - Radka Fišarová

22. prosince 2011 v 14:21 | Janča
Pokud hledáte něco o Radce Fišarové, zkuste se v první řadě podívat na její stránky, které jsou užasné (už na první pohled se mi líbily)...Když budete potřebovat něco důležitého a nikde nic nenajdete, můžete o to napsat její managerce (třeba CD..) a nebo se můžete klidně půl hodiny jenom dívat a procházet stránky, jako já :)

oficiální web Raduš:
http://www.radkafisarova.cz/

Radka Fišarová - Potvora

24. listopadu 2011 v 14:50 | Janča
Dneska ráno si prohlížím blog a najednou jsem z uděsem zjistila, že jsem vám sem zapomněla dát dokonalý klip Radky Fišarové. Jmenuje se potvora a tato písnička mě vzala za srdce jako žádná jiná. Klip není nijak přeplácaný a skvěle se hodní k písničce...Doporučuju si ho pustit, nebo to berte jako rozkaz :D

scháníte CD Radky Fišarové?

6. listopadu 2011 v 9:42 | Janča
Ahoj, pokud scháníte CD zpěvačky s tím nejkrásnějším, nejčistším hlasem (jsem oběktivní) Radky Fišarové a nemůžete ho stejně jako já najít, tak si vyhledejte ztránky Radky (radkafisarova.cz) a v kontaktech naleznete kontakt na její manažerku, tak jí o CD napište (jinak ho asi neseženete)

fotka z google.cz :)
 
 

Reklama